Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsgaszituációknál mindig...

Vizsgaszituációknál mindig remegnek a kezeim, meg felmegy a pulzusom, elsápadok, stb, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Gyógyszereket is szedek,pszichiáterhez is járok.

2021. nov. 6. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Mit tudsz csinálni? Pszichiáterhez járni, gyógyszereket szedni.
2021. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Plusz próbáld meg valaminek felmondani a vizsgaanyagot, előre modellezve a szituációt. És persze készülj fel rendesen a vizsgákra, mert ha az ember tudja a tananyagot, akkor akármilyen betoji is, mégiscsak biztosabban áll a lábán. Pszichiáter mellett érdemes lenne pszichológushoz is járni önbizalom-erősítés céljából.
2021. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most passzív féléven vagyok,mert nagyon rászoktam a nyugtatókra, és dolgozom.A munkahelyemen lekpogom nem vagyok feszült.
2021. nov. 6. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És azt tanulod, amit szeretnél? Te választottad ezt a szakot, ezt az intézményt? Nehezebb, mint képzelted?
2021. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
A sok nyugtatótól hülyébb leszel, mint valaha. Csak az önkontroll segít és a megfelelő tanulási módszer megtalálása, amellyel jól tudod megjegyezni a tanultakat. A vegetatív tünetek egészen természetesek, mert ez a fokozott adrenalin elválasztás következménye, ami a biztos vizsgafelkészültség tud enyhíteni.
2021. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gyógymasszőrként dolgozom, és gyógytornásznak tanultam, nehezebb az egyetem, mint gondoltam.
2021. nov. 6. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Hanyadik éved ez? A többiek is nehéznek találják?
2021. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Két évet végeztem el,de nagyon megsínylettem lelkileg.
2021. nov. 6. 22:58
 9/14 anonim ***** válasza:
És hány éves az egész? A vizsgákat elsőre letetted vagy ismételni kellett? Akarsz gyógytornász lenni? Melyik a nehéz tantárgy?
2021. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A munkahelyeden azért nem vagy feszült, mert lefoglalod magad és máshol jár az agyad. Ne rágódj felesleges dolgokon, ne aggódj és minden meg fog szűnni hidd el. Úgy ahogy ezek jöttek úgy tudnak is távozni, csak a gondolkodáson kell egy kicsit változtatni. Ez nem egyszerű, de próbáld elterelni a figyelmedet és nem lesz semmi probléma.
2021. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!