Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha alapból 135 a...

Mit tegyek, ha alapból 135 a pulzusom, és aerob edzést szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
Először súlyzós edzésem van, utána 45 perc szobabicikli, ami elvileg aerob edzés lenne, de nem tudok 130as pulzus alatt maradni. Egyébként 187 centi vagyok és 70 kiló, zsírégetés lenne a cél, de ha jól tudom ez ilyen pulzusnál már átmegy cardióba. Mit tehetek? Normális ez?
2010. nov. 28. 15:25
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Mióta edzel?

2010. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy 2 éve, de az aerob edzés részt csak 2 hete csinálom.
2010. nov. 28. 16:11
 3/7 anonim válasza:
Hát zsírt égetni a 70 kilódból a 187 centidhez nem hiszem, hogy nagyon kell:) Ha pedig már két éve edzel, akkor nem tudok mit mondani. Általában azoknak szokott így emelkedni a pulzusa, akik edzetlenek. De ezek szerint te nem vagy az. A nyugalmi pulzusos mennyi szokott lenni?
2010. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha semmit nem csinálok, akkor 75-80. Egyébként úgy értve zsírégetés, hogy van úgymond "úszógumim" amit azért észre lehet venni, azt szeretném leadni. Úgy tudom a tekerés a legjobb módja. Nem sok van, de én szeretnék tőle örökre megválni.
2010. nov. 28. 16:32
 5/7 anonim válasza:
Huh, azért a 75-80 nyugalmi pulzusnak elég magas...nekem 55 körül van. Amúgy igen zsírégetésre az nagyon jó, meg persze a futás is, az talán még jobb:) Jól tudsz mindent... de valóban, kicsit magas a pulzusod...amúgy szerintem így is nyugodtan csináld, olyanok is leadják a fölös kilókat akik nem mérik a pulzusukat:)
2010. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, időközben áttértem az evezőgépre. A pulzusom sajnos továbbra is magas, de talán ha minden nap csinálok 45 percet akkor idővel csökkenni fog.
2010. dec. 1. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
az átlag nyugalmi pulzus 70-80 as...
2010. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!