Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet, milyenek a...

Véres széklet, milyenek a kilátásaim?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Pár napja egy vérfoltot vettem észre a székletemen. Az azt követő székletemen ránézésre nem volt semmi, ma reggel viszont megint vért vettem észre rajta. A vér mennyisége nem sok, színe inkább világosabb, nem alvadt, fekete vagy bordó, de nem is rózsaszín vagy nagyon élén piros. Csak a székletemen látszik, törlés közben nincs vér. Egyéb hasi vagy bármilyen más eredetű fájdalmam nincs.

Természetesen elmegyek vele orvoshoz, megnézetem.

Azonban szerintetek mennyi az esélye, hogy komoly baj áll a háttérben? Gondolok itt daganatra,rákra vagy gyógyíthatatlan/nagyon nehezen gyógyítható, rossz kilátású (esetleg halálos) betegségre.

A normális válaszokat megköszönöm!

Mennyire kell aggódnom?



2023. júl. 23. 11:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem valòszinû a komolyabb baj. Inkàbb aranyér vérzik a kemény széklettôl! Vegyél a Gyògyszertàrban székletlàgyitòszert.
2023. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Reparon végbélkenöcs és végbél kup rendbe fog hozni!
2023. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2023. aug. 5. 21:44
 34/35 anonim ***** válasza:
Rákra nem sok esély van, de sajnos az IBD többnyire fiatal korban kerül felismerésre, Jó egészséget!
2023. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hát ja, ezért kéne proktológushoz menni, ha nem vagy 100%-ig biztos az aranyérben.
2023. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!