Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tünet különbözteti meg...

Milyen tünet különbözteti meg a gyomorrákot a refluxtól? Nekem van refluxom, de mostanában megjelent a hányinger és a teltségérzet,változó mértékben ill. mintha nem bírnék annyit enni mint eddig. Hányás nincs

Figyelt kérdés
Hogyan lehet azt megállapítani, hogy csak a reflux súlyosbodott vagy esetleg ez már gyomorrák? Fogyás nincs. Mostanában sok eukaliptuszt fogyasztottam, kb 3 hónapon át, elvileg ez nem tesz jót a gyomornak, szóval lehet csak a refluxom súlyosbodott....????
2023. júl. 29. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tükrözéskor tudnak szövetmintát venni. Azt később megvizsgálják és azonnal kiderül, hogy rák vagy csak fekély.
2023. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy 1-es írja tükrözéskor szoktak mintát venni. Abból kiderül minden vagy semmi.
2023. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos gyomorrák típusoknál alapvetően fontos tápanyagok és vitaminok nem tudnak felszívódni,ezért pl vérszegénység és b12 vitamin hiány utalhat gyomorrákra,de ezt más is okozhatja persze,a biztos vizsgálat a szövettan,és persze akkor egyúttal szabad szemmel is lehet látni mi a gond...

Az vigasztaljon,hogy a gyomorrák extrém ritka,és nagyon lassan,több évtized kell a kialakulásához,én úgy sejtem fiatal vagy,szóval ilyentől nem tartanék.

2023. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma már szinte nem is fájt a gyomrom és csak 1x volt hányingerem hála a jó égnek, már temettem magam. köszönöm a válaszokat
2023. júl. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!