Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszú idő után kinek állt...

Hosszú idő után kinek állt teljesen helyre a szaglása koronavírus fertőzés után?

Figyelt kérdés

Ezen kérdés alá kérem csak az írjon, akinek kifejezetten hosszú időt, 1, 2 akár 3 évet is igénybe vett, hogy a szaglása rendeződjön és pont olyannak ítélje meg, mint a vírusfertőzés előtt.


Aki arról számolna be, hogy még mindig nem rendeződött a szaglása, annak ott az augusztus másodikán kiírt kérdésem.


Ezt az angol nyelvű cikket ott is megosztottam, a lényege az, hogy az emberek nagy százalékának 2 évet is igénybe vehet mire a részleges szaglásvesztése és torz szaglása rendeződik.


[link]


Magának a szaglóideg regenerációjának még a 3 év sem sok idő példaként, tehát a járvány kezdete óta sem telt el még olyan túlzottan sok idő.



2023. aug. 4. 23:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a kifejtést és sajnálom.

2022 december 28-ától pár nap alatt fokozatosan ment el nekem és 4 napig ha tartott az, hogy közelről éreztem csak valamit az erősebb illatokból, például kávé. A földgáz szagosító anyagából úgy 4 nap után már elkezdtem érezni valamit. Az első 3 hétben nagyon gyors volt a regeneráció, azóta nagyon lassú, kb. 3 hónap után egy elég durva nátha után némi visszaesést követően még torzulàs is kialakult, ami szintén nagyon lassan múlik.

2023. aug. 25. 10:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Torzulás? Szagokat keversz egymással?
2023. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A torzulás nálam például abban jelentkezik hogy a kóláknak olyan égett gumis aromáját érzem, pedig illatra jó, volt más is aminek az illata vagy szaga volt torz, de már sokat javult elég hamar..


Szagok összekeverése? Legfeljebb olyan volt vagy van, minél közelebb esik az időpont a vírushoz, hogy némileg különböző szagokat is azonosnak érzek.

2023. aug. 26. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!