Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus óta furcsa ízünek...

Koronavírus óta furcsa ízünek érzem az ételeket?

Figyelt kérdés

Áprilisban lettem beteg, 2 hétig tartott. Elment a szaglásom, ízlelésem is. A szagokat sem érzem annyira intenzívnek mint régen. Viszont az ízek nagyon furcsák. Van hogy ki kell köpnöm ételt mert biztosan romlott, de mindenki más aki eszik belöle nem ezt mondja. Föleg az édes dolgokkal van bajom, azokat legtöbbször csipösen keserünek érzem, föleg a csokikat. Mintha felforrtak volna és égetnék a nyelvemet. Sokszor romlottnak is gondolom öket, mások meg vidáman eszik. A sós mogyorót is avasnak, sótlannak érzem. Mindenki más szerint ugyanolyan mint volt. Rengeteg ételt kidobok emiatt, nem merem megenni. Pl ma frissen bontott oreo kekszeket dobtam ki mert csípös-romlott volt szerintem. Fogytam is 5 kg-ot a vírus óta.


Mással is volt ilyen? Megjavul ez valaha?


2023. aug. 10. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Értelmezz: "Nem hatott mindenkire ugyanúgy sem a vírus, sem az oltás, mivel nem is az volt a terv."


Nem fogja mindenki túlélni 2030-ig, így nincs szükség arra, hogy senki se érezzen ízeket-szagokat. Ha túl sok a kérdőjel, akkor ne értetlenkedj légyszíves, dobok pár linket, megnézed, átbeszéljük. Oké?

2023. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
A túl sok kérdőjelre az lenne a megoldás, hogy alapból állítasz, nem visszakérdezgetsz. Már azt is megkérdőjelezném, léteznek-e ezek a linkek, mert ötödjére példálózol velük, ahelyett, hogy már az elején elküldted volna. Ennyire vagy komolyan vehető. Gondolom Paul McCartney is 1968 óta halott, John Lennont Stephen King ölette meg és társai. Konteós barom.
2023. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 A túl sok kérdőjelre az a megoldás, hogy nem sértegetsz másokat, hanem fogod magad és tájékozódsz, vagy elfogadod annak a segítségét, aki eléd tudja tenni azt, amiről lemaradtál az elmúlt években. 2 mondatból nyilván nem fogsz érteni semmit, értelmetlen vitát meg nem értem miért próbálsz kreálni a kérdés alatt. Jó pap is holtig tanul, neked is van még mit tanulnod. Máris írok privátban, dobok pár linket, aztán beszélgessünk róla.
2023. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!