Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnak is okozott furcsa...

Másnak is okozott furcsa nyelési nehézséget a covid?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődtek a tünetek, aztán pozitív lett a pcr. Lázam nem volt, csak nagyon durván begyulladt a torkom, torokmandulám már nincs, de úgy éreztem, mintha be lenne dagadva a torkom, nem tudtam nyelni és mindig olyan érzésem volt, mintha lenne valami letapadva a torkomban. Már jobban vagyok, csak kicsit fáradékony, de továbbra is ott van az a furcsa gombócérzés a torkomban, mintha le lenne ott tapadva valami. Enni már tudok, de evés után rosszabbodik. Ha nem múlik, elmegyek fül-orr gégészhez, de kíváncsi lennék, másnak is volt vagy van-e hasonló érzése.

2022. febr. 18. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
köptetőt használsz? Ha nem akkor kéne.
2022. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja ilyen ez a torokgyuszi
2022. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós langyos vízzel. Régen mondta nekem egy fül-orr-gégész, hogy annal jobb nincs. Nekem ugyan ez volt, mikor kovidos lettem, marhára fájt a torkom, rajtam segített.
2022. febr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a gargarizálást már próbáltam, majd a köptetőt még megpróbálom.
2022. febr. 19. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább nyelés inger volt, teljesen kiszáradt torokkal.
2022. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!