Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet "felhőtlenül"...

Hogyan lehet "felhőtlenül" élni azzal a tudattal, hogy évekig rákeltő anyagot szívtam, ráadásul a gyerekek is sokszor ott voltak a munkahely közelében?

Figyelt kérdés
Többen meghaltak az évek alatt, sokan betegek azóta. Alapjában véve egy boldog, életet szerető ember vagyok, de mostmár folyamatosan ott kiabál a fejemben hátul valami, hogy minek csinálod, úgyse élsz már sokat...Annyira lesúlytó az egész. Illetve a lelkifurdalás a gyötrelem, hogy én választottam és lehet az egész családot ezzel tönkretettem. Nyilván akkoriban még nem tudtam , hogy mi van. De , ha akkor nem oda megyek dolgozni, sőt nem abba a városba költözök, akkor minden más. Szóval mivel tapossam az agyam, hogy ne ez katotgjon mindig, mert ebbe bele lehet bolondulni. Ez mostanában jött ki rajtam, egy másik tragédia kapcsán. Eddig inkább homokba dugtam a fejem, mert az úgy jobb volt.
2023. aug. 12. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindig vannak kivételek, attól még, mert sokan betegek lettek, te nem biztos, hogy az leszel. Honnan tudnád, meddig élsz még? Durva lesz a példám, de egy teljesen egészséges, fiatal ember is meghalhat bármikor pl. egy közlekedési balesetben, mégsem úgy éljük az életünket, hogy hamarosan úgyis elüt a busz. Annyit tudsz tenni, hogy ha tüneteid vannak, minél hamarabb orvoshoz mész és rendszeresen jársz szűrővizsgálatokra. Fel a fejjel, előre ne gondolkozz azon, "mi lesz, ha", ráérsz akkor is, ha tényleg lesz valami baj.
2023. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!