Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszkető fejbőr?

Viszkető fejbőr?

Figyelt kérdés

Sajnos pár napja vizes hajjal aludtam el és a hajam nem szárad meg egy este alatt se csak szerintem “bepálik.” Na azóta viszket a fejbőröm abnormálisan próbálom nem vakarni de pár helyen sikeresen sebesre kapartam már. Igaz hogy csak kis sebek de azokra sincs szükségem mivel figyelnem kell hogy fésülöm stb.

Tud valaki valamit hogy mit tudnék ezzel kezdeni? Vagy esetleg kenőcs?

Próbálom nem vakarni de a sebeknek is el kéne mennie amiket sikeresen elkapartam.

Vagy esetleg tudnék valamit csinalni azzal hogy ne viszkessen?(mar az is sokat segítene)

Egyszerű nívea krémmel kenegettem eddig hogy ne legyen olyan száraz de nem tudom jó e.



2023. aug. 16. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon kellemetlen a viszketés a fejbőrön, én is megtapasztaltam ! A Gyógyszertárban lehet kapni,- Eucerin Dermo Capillaire, megnyugtattja a fejbôrt, Urea tinktur.
2023. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, írj rám.
2023. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!