Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert vegyek?...

Milyen gyógyszert vegyek? Megfázás lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma második napja nem tudok aludni èjjel csak 1-2 órat , mivel be van dugulva az orrom( emelett orrspray “függő” is vagyok 3 éve otrivin mentholra), szúr a torkom, fáj a fejem, gyenge vagyok. Vettem más fajta orrsprayt tegnap, az pár percig segít, de aztán ujra bedugul. Ittam gyömbéres teát, vettem be cseppet a torkomra, de mintha csak rosszabb lenne. Semmi illatot nem érzek, főleg nem ízeket…Nagyon zavaró, étvágyam sincs. Ti milyen gyógyszert ajánlotok? Lehet az szirup, tabi, … csak aludni akarok végre éjjel és illatokat érezni….( vettem covid tesztet, az negatív) Lázam nincs, de 37.3

2023. aug. 18. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Illatot és ízeket az orrdugulás miatt nem érzel szerintem. Próbáld meg a Coldrexet én mindig azt veszek be ha beteg vagyok és utánna jobban vagyok és leviszi a hőemelkedést is, vagy talán a Neocitran, nem tudom azt még nem próbáltam
2023. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok, köhögésre fluimucilt szoktam
2023. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem Coldrexet :) Köszönöm szépen!
2023. aug. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!