Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tini korban előfordulhat...

Tini korban előfordulhat daganatos betegség?

Figyelt kérdés

sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy tini korban előfordulhat rákos betegség?

nagyon hipochonder vagyok és mindig ezeket képzelem be magamnak.

fáj mindkét oldalam és így néha szúr is. ez mit jelenthet? lehet hogy csak azért van mert tegnap voltam strandon és vizes fürdőruhában ültem be a klímás kocsiba?

nagyon kattogok hogy valami komolyabb van és félek hogy valami daganat vagy ilyesmi… kérlek segítsetek mitől lehet.


2023. aug. 24. 23:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
miert kell csufolodni?😆
2023. aug. 24. 23:41
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
Melyik mondat volt csúfolodas, segíts.
2023. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
A gyerekkori daganat már kiderült volna, azzal nem szokták megélni a felnőttkor küszöbét, ugyanis más a fejlődési üteme a sima daganatos betegségekhez képest. Másrészt nem értem, miért a daganatra gondolsz az oldalfájásból, ugyanis kismillió sokkal reálisabb dolog lehet, amivel attól még nem árthat orvoshoz fordulni.
2023. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a betegség nem válogat..!sajnos!!!
2023. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%

Bármilyen életkorban előfurdulhat, egészen kicsi gyerekeknél is, de elég ritka. Ne aggódj.

Milyen daganatok? Gyerekeknél gyakori a limfóma és agydaganat. Sajnos mindkettő előfordult ismerettségi körömben.


Ezernyi más oka lehet a panaszodnak, valszeg csak valami átmeneti kis próbléma. Ha nem múlik, menj orvoshoz. Hol fák? Lehet csak felfáztál vagy elrontottad a gyomrod.

2023. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
a májamnál a másik oldalamon meg ugyan ott ahol a májam van csak ugye a masik oldalamon de tegnap voltam strandon es vizes furdoruhaba ultem be a hideg kocsiba lehet azert van nemtudom
2023. aug. 25. 00:11
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
16. Igen, megfázhatott a veséd. Nem halsz bele, max tanulsz belőle, ha odafenn van irányítás a toronyban.
2023. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Csak hogy válaszoljak a kérdésre, mint ezzel foglalkozó orvos: gyermekkorban sajnos a vérképzőszervi-és nyirokrendszeri daganatok a leggyakoribbak, de szeretnélek megnyugtatni, hogy azoknak egészen más tüneteik vannak, mint amit te itt leírtál.
2023. aug. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

1!


Ilyen butaságot már rég olvastam!


Anyukám vastagbélrákos. Fájt a hasa. Hónapokig. Mielőtt kiderült.


Apósom hererákos volt. Fájt neki nagyon, mielőtt kiderült.


Diákom agydaganatos volt. Nagyon fájt a feje, gyógyszerre sem csillapodott.


Ennyit arról, hogy a daganat nem fáj. Dehogynem...

2023. aug. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
47%
Nem minden hozzászólást olvastam el, de lehet már írta valaki, hogy vannak természetesen gyerek és tinikorban is ilyen betegségek, de a tumoros elváltozások nem olyan gyakoriak, inkább a vérképző vagy nyirokrendszeri elváltozások ilyen korban, viszont azoknak nem ilyen tünetük van.
2023. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!