Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Polip vagy sövényferdülés...

Polip vagy sövényferdülés befolyásolta a covid-os szaglásvesztésed?

Figyelt kérdés
Ha tudsz róla, hogy van valamilyen egyéb gond az orroddal, mely amúgy is szagláscsökkenéssel jár, ráadásul elkaptad a COVID-ot is ami szaglásvesztést okozott, az orrod alapproblémája bármilyen módon befolyásolta a szaglásod felépülését?

2023. szept. 1. 06:41
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kettő nek függ össze. A Covid fertőzésnél a szaglásvesztés neurológiai tünet, míg orrsövényferdülésnél nem.
2023. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, de a kérdés nem ez volt. Mi van ha a váladékpangás is befolyással van a vírus lefolyására? Azért várok gyakorlati beszámolókat erről.
2023. szept. 1. 07:02
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen statisztikát nem fogsz találni, mert ez így nem igazán állja meg a helyét. A vírus nem a váladékpangás miatt fog visszafertőzni, nem csak orrváladékban van.
2023. szept. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Három éve voltam covidos, teljesen szagmentesen éltem másfél évig. Azóta is csak sejtem, alig érzem, illetve ha szagolgatok valamit, akkor fura mód " benne marad az orromban" , mint egy emlékkép, amitől nem tudok szabadulni.

Van némi ingadozás is a dologban, ami az allergiámmal , sövényferdülésemmel talán összefügg: az a kevés szagérzésem is oda, ha hagyom az orrnyálkahártyám kiszáradni.

De szerintem ez korábban is a ingadozott, de ugye a remek meg a jó szaglás közti eltérés nem tűnt fel, de a vacakhoz képest a semmilyen, meg feltűnik.

2023. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Orrsövény ferdülésem van, nincs baj a szaglásommal. Covidnál csak pár napra ment el, amíg be volt dugulva az orrom, utána visszajött.
2023. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!