Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi jellemző az autista felnőtt...

Mi jellemző az autista felnőttekre!?

Figyelt kérdés

Jól gondolom azt, hogy aki gyerekkorában autista az felnőtt korában is az marad!?

Tehát egy egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életen át/keresztül ez a fogyatékosság végig kíséri az embert!?



2023. szept. 9. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen az marad! ugyanaz mint gyerekként, esetleg enyhébb tünetekkel felnőttként de aki annak születik az marad
2023. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De akkor ezek az emberek hogyan,vagy hogy boldoguljanak önállóan!?

Önellátóak ezek az emberek nem tudnak lenni a saját magam által megélt rossz negatív tapasztalatokból mondom!!!

2023. szept. 9. 23:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki enyhébben autista ő tud boldogulni de akik nem, ők rászorulnak másokra, nem mindenki tud boldogulni, segítséggel lehet ha van jó közeg támogat, ez nem szégyen!
2023. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én nem tudok takarítani kell utánam nem tudom-e a depresszió vagy ez az asperger-szindróma teszi ezt én velem de nagyon kedvtelen és kedvetlen is vagyok állandóan állandó jelleggel mindig már évtizedek óta

Az utóbbi jó tíz évben esztendőben ez felerősödött én bennem minden nagyon nyögvenyelős akármit bármit is kell csinálni csinálnom hisztivel hisztérikázással jár jelen esetemben esetben!!!

2023. szept. 9. 23:27
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Miért írsz le kétszer minden második szót?
2023. szept. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Szedd össze magad!"
2023. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Szia, az Asperger-szindróma nem tehet arról, hogy te nem tudsz takarítani, ez a depresszió miatt van, ami kezelhető.

Van, aki takarít utánad?

2023. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem csak a takarításon van a hangsúly!!!

Hanem ezen az emberi életképtelenségen és nullaságon is többek között!!!

2023. szept. 10. 10:48
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Na, ez a depresszió, amit kezelni kellene. Itt a házi módszerek már nem segítenek, gyógyszerre van szükség. Aztán már nem leszel olyan életképtelen, és eljárhatsz különféle társas eseményekre.
2023. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Diagnosztizált Asperger-szindrómásként mondom, hogy ez szerintem is inkább a depresszió miatt van nálad. Pár évig én is depressziós voltam (nem csak laikusan mondom, hanem diagnosztizálták), akkor én is iszonyat nehezen vettem rá magam bármire, alig bírtam felkelni is. De a terápia és pár változtatás az életmódomon segített.

Egyébként el tudom magam látni, az autizmus nem akadályoz ebben, csak a depresszió tett be pár évre.

Neked is ajánlott lenne szakember segítségét kérni. Szurkolok, hogy ki tudj jönni ebből a hullámvölgyből.

2023. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!