Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mondanátok példákat az egészsé...

Mondanátok példákat az egészséges-egészségtelen életmód....hosszú-rövid életre való példákat? Tehát teljesen egészségtelen környezetben mégis sokáig élt, vgay ellentétje.

Figyelt kérdés
Minap olvastam az azbeszt bányákról, valamint bezárt városokról, hogy mennyien belehaltak , de valaki mégis ott maradt és él, semmi baja. Mitől függhet, hogy az egyiknek azbesztótisa lesz, másiknak nem. Vagy sugárzás, valaki túlélte közelről Csernobil katasztrófát, más meg meghal. Vagy penészes házban vígan él, más meg totál beteg vagy étkezéssel bármivel kapcsolatban ilyen sztorikat tudtok? Na jó nyilván az alapja, hogy most kb félek mindentől, kellenek a pozitív példák, a léleknek. Tudom tudom...lehet holnap kiderül halálos beteg vagyok vagy 1 perc múlva strókot kapok mittomén, de úgy sem akarok élni, hogy ez vagy az káros és félnem kell mert meghalok, megbetegszek miegymás. Szóval lehet kicsit zagyva, de remélem értitek.
2023. szept. 20. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagymamám vagy 70 éve erős dohányos, 92 éves, és semmi tüdőbaja nincs. Plusz 2 marékkal zabálja a cukrot 80 éve, és tökéletes a vércukra. Az élethez szerencse kell, ennyi.
2023. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qborka ***** válasza:

Ismerek kb 13 éve egy alkesz hajléktalan férfit Budapesten.


Vagyis lehet élni rendszeres tisztálkodás és vitaminfogyasztás nélkül is


Szerintem a "karma" a magyarázat.

2023. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A félelem a legnagyobb betegség!

Tanulj meg nem félni!

2023. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem. Kbv fél éve van rajtam ilyen erős -nem normális-para. Kezdve attól, hogy van törött hullámpala a tetőn több is (nem ázik be), de ugye jön az azbeszttől való félelem. Akkor a fűtéscsőt az előzőp lakó diszperzittel festette, hogy tuti kipárolog melegítéskor káros anyag, vagy a teflon. Ezektől én rég nem féltem. Most valamiért erős félelem lett rajtam úrra egy ideje. Próbálom leküzdeni, de nehéz.
2023. szept. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!