Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szextől kijöhet az aranyér?

Szextől kijöhet az aranyér?

Figyelt kérdés

Nem anális szexre gondolok. Szorulásom volt, ettől kijött, illetve utána, a menstruációm miatt, hasmenésem. Volt màr ilyen, hogy a menstruációm rà tett egy lapáttal erre, ès éreztem, egy nyomàst lefelé, úgymond, ott a végbelemnél. 3.napon voltunk együtt, amikor màr kevésbé volt meg, de utána megint aranyeres panaszokat kezdtem èrezni, pedig előtte már kezdett jobb lenni. Most megint volt egy kis szorulásom, de nem erőlködtem, ès èrzem, hogy jobban kint van, újra..:/

Létezik, hogy a szex is nyomàst gyakorolhatott rà, valamilyen módon?


2023. okt. 17. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szex közben azon a területen fokozott vérnyomás van, ami ront az aranyér állapotán. +a szorulás se tesz neki jót. Egyél sok rostosat.
2023. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Na én is, valami ilyesmire gondoltam. Igen tudom, hogy nem tesz neki jót, sajnos vannak egyèb betegségeim is, amik okozzák, de a táplálkozásra már próbálok figyelni. Szerinted akkor, addig ne is szexeljek, amíg nem jön teljesen rendbe?
2023. okt. 17. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a szexet hagynám el utoljára. Aranyér krém/kúp, rostos ételek, ne ülj hideg, kemény felületen, sőt minél kevesebbet ülj. És persze mondani se kell gondolom, de orvossal konzultálj. Állapottól függően lehet kevés a házi praktika és komolyabb beavatkozás kell. Van lézeres aranyér kezelés, horror áron, de állítólag nagyon jó.
2023. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy! Igen, megyek dokihoz, pénteken. Próbálom betartani ezeket, mèg egyszer köszi!
2023. okt. 17. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kozvetve a gat-tajekra okozott nyomast, pozitura olyan volt.

Vagy mondjuk nekem aranyerem nincs, de olyan meh kulso oldalan levo miomam, ami miatt a huvelyt ero hatas a miomam a vegbelem fele nyomja. Nalam nem tortenik semmi, de ha lenne aranyerem siman hatna ra.

2023. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Egyèbkènt, viszonylag elèggè melegvízben csinàltuk, azt nem is írtam. Ez gondolom, pláne nem tett jót neki.
2023. okt. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!