Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Világos sárgás széklet lehet...

Világos sárgás széklet lehet vírustól?

Figyelt kérdés
Tegnap beteg lettem (hányás, hasmenéses vírus) elmentem orvoshoz, azt mondta nagyon sok most az ilyen. Viszont reggel elmentem wcre és világos volt a székletem. Lehetséges ettől vagy valami komolyabb bajom van?☹️Tegnap délelőtt óta ma reggel ettem először mert a tegnap délutánt átaludtam és Smecta port iszok

2023. okt. 20. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű attól van.
2023. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól is, ahogy lehet májprobléna, hasnyálmirigy, bélrendszer.
2023. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól nem lenne valami más tüneteim is? Már ráparáztam hogy epe, de amíg nem ittam Smectát (aminek elég bizarr színe van) addig barna volt
2023. okt. 20. 11:40
 4/7 anonim válasza:
100%
Felszívódási zavartól lehet fehér. Az pedig lehet vírusfertőzéstől. Epe és máj problémánál sárga lesz a szem nagyrészt. Meg lennének súlyosabb tüneteid. És valóban hasmenéses hányós vírus van
2023. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felszívódási zavar. Nekem nagyon fáj ilyenkor a hasam is. Emésztési probléma. Igyál sok vizet (szinte csak vizet) hogy kimossa!
2023. okt. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt iszok, most főleg figyelek rá. Valaki tud esetleg valami jó probitokumot?😢
2023. okt. 21. 07:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Víznél jobb csodaszer nincs. Meg a rostbevitel, az is a magas víztartalom miatt.
2023. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!