Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsibbadás, szédülés, fülzúgás-...

Zsibbadás, szédülés, fülzúgás- mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hónapja voltak hasonló rosszulléteim, de azóta nem. Most viszont 3 napja zsibbad néha az arcom és a karom, cseng a fülem és szédülök. Gerincproblémám biztosan van, ez kivizsgálás alatt van éppen. Emellett rengeteget kell ringatnom mostanában a 7+ kilós babámat. Szóval akár emiatt is lehet, gondolom, csak van egy ilyen dekoncentráltság, "kótyagosság" is közben, amit nem tudok hova tenni. Legutóbbi laborom jó volt(kb. 2 hónapja), a vérnyomásom nem magas, néha egy picikét alacsony is, de nem vészesen. Ekg-m is készült már idén, meg pár éve voltam kardiológiai kivizsgáláson, ahol az orvos azt mondta, minden rendben, nem valószínű, hogy az elkövetkező években szívrohamom lesz. Nem iszom, nem dohányzom. Szoptatok. Szorongásra hajlamos vagyok egyébként, különösen hipochondriára, de mostanában e téren rendben vagyok, szóval nem gondolnám, hogy szorongásos tünetek. Viszont a rosszullét előhozza a szorongást. Kérlek ne ijesztgessetek halálos betegségekkel, csak segítsetek rájönni, mi lehet ez és mit tehetnék ellene.

2023. okt. 30. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami keringési probléma, de érdemes lenne egy orvossal konzultálni. Mi ezt a fotelből nem tudjuk neked megmondani, na meg hipo is vagy, nem mondhatunk akármit.
2023. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Okozhatja a gerincprobléma is a fülzúgást, szédülést. Majd meglátjuk, hisz mondtad, hogy kivizsgálás alatt vagy. Nekem fülzúgást okozhat stressz, de mindig elmúlik idővel. Esetleg fáradság? Nekem múltkor a fáradságtól kicsit zsibbadt a karom, de elmúlt.

Nem vagyok orvos, de szerintem ez főként stressz, nem hinném, hogy komoly.

2023. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj, még annyi, hogy vérszegény voltam, de az elvileg helyreállt, a vasam még alsó határon volt legutóbb, de azóta is szedek vasat+multivitamint.

El fogok menni orvoshoz, csak addig is jó lenne kézben tartani valahogy a dolgokat, hogy ne legyen belőle teljes pánik.

2023. okt. 30. 19:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Fáradtság is lehet akár, mert inkább esetfelé jelentkezik és a gyerekek miatt nem is alszom túl jól.
2023. okt. 30. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Tsh volt a verkepben? Vas?
2023. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tsh jó volt. A vasam alsó határon volt 2 hónapja, de azóta folyamatosan szedek vasat.
2023. okt. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!