Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki minden...

Van itt olyan aki minden reggel brutalis gyomorideggel ebred?

Figyelt kérdés
Bevalt erre valami? Nekem kb delig nem enyhul. Volt amikor emiatt kellett delutanos munkat vallalnom, annyira hasznalhatatlan voltam egesz delelott.
nov. 12. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Vizsgáltasd ki magad, ez nem lehet jó így.
nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is szoktam de valami lelki oka szokott lenni. Elsoroban a lelki bajra kell megoldalst talalni
nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez szorongás, keress pszichiátert. Ugyanezt éreztem, antidepresszáns elmulasztotta.
nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

A stressz megüli a gyomrodat és nincs levezetve.

Keress egy hatékony, intenzív mozgási formát és rendszeresítsd!

De amitől kifáradsz, leizzadsz!

nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.


1. es 3.

15 evig szedtem antidepresszanst meg nyugtatokat, soha tobbet.


2.

Igen, lelki oka van, tudom is hogy mi, de sajnos jelenleg nem tudom megszuntetni (de rajta vagyok) es ezert keresek valami gyogynovenyt vagy ilyesmit addigis.


4.

Edzeni azert nem tudok, mert annyira kimerult vagyok allandoan, hogy nincs erom hozza, de amugy teljesen egyetertek. A gyomorideg miatt 3-4 orakat alszom es multkor elindultam setalni es abbol is vissza kellett fordulnom, mert ereztem hogy semmi ero nincs bennem.

nov. 12. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Sok szerencsét, akinek igazán szorongása van annak a gyógynövények nem fognak segíteni. Tudom, próbáltam.
nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolso, tudom mire gondolsz. 😞 En mindig ugy probaltam h kozben egy rakas gyogyszert is szedtem. Mar nem szedek semmit, kivancsi vagyok hatha igy hatnak a gyogynovenyek, hogy a szervezetem nincs szetgyogyszerezve. Egy probat meger.
nov. 12. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem "gyógyszerek", hanem MÓDSZERESSÉG, mondjuk egy rendszeres, hatékony feszültséglevezető mozgásforma.
nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5.

Mert csak az antidepresszánst kellett volna szedni. És abból is a megfelelőt. Én is 15 éve szedem, tökéletesen vagyok vele.

nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9.

Gratulalok. Olyan nagyon okos vagy 😂 Majd megfizeted te is az arat. Csak legalabb ne reklamoznad a hulyeseget masoknak. Neked halvany fingod nincs hogy mit veszel a szadba nap mint nap. En dolgoztam gyogyszercegnel, neked se artana kicsit tajekozodni arrol, hogy mit ir fel az orvos, ami utan jutalekot kap, ugyebar. Gratulalok. Hallani se akarok az ilyen gyogyszeres agymosott emberekrol meg a nagyszeru tanacsaikrol.

A kerdes szempontjabol pedig irrelevans amit irsz.

nov. 12. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!