Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PCOS álmosság ellen mit lehet...

PCOS álmosság ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

PCOS-em van, olvastam hogy egyik tünete a fáradékonyság.

Konkrétan annyira kimerültnek érzem magam, hogy 1 napig tudnék aludni azt érzem és még akkor is álmos lennék....

Volt, hogy éjfélkor lefeküdtem és délelőtt 11 után keltem, akkor is úgy hogy párom keltett fel. Ami elég problémás ugyanis suliba járok. ZH/ vizsgaidőszak van. Egyáltalán nem tehetem meg hogy fél napokat aludjak.

A suli miatt is vagyok fáradt biztos, de hogy fél napot alszom és még mindig tudnék az nem állapot. Illetve ezután a sok alvás után fáj is a fejem nagyon, nem kipihentek vagyok inkább rosszabbnak érzem, de nagyon nehezen tudok felkelni. Úgy irigylem azokat akik 6kor felkelnek és kipihentek.


Mozogni sajnos nem járok, pedig jó lenne nagyon, de sajnos most nincs pénzem olyan sportra ahova eljárhatnék.


nov. 29. 23:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!