Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alábbi panaszokat mit...

Az alábbi panaszokat mit okozhatja?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete köhögésem van, de nem szokványos, hanem én köhögtetem saját magamat mert a gégém és az alatt irritálja valami. Ha kibírom vagy nem figyelek rá akkor nyilván nem köhögök ,agamtól.

Reggelre megszűnik majd felkelés után kezd újból csikálni, irritálni.


Amikor megszűnik az irritáció, azaz úgy érzem hogy nem csikálja, piszkálja semmi a torkomat akkor egy kisebb hányinger jelentkezik. Amint elmúlik a hányinger féle érzés újból érzem az ott lévő köhögésre késztető irritáló, csikáló cuccot.


A gégém alatt ha a lég, nyelőcsövemet benyomom kívülről ekkor ugyanaz az irritáló érzés van, de ha pl, nem irritálja semmi alapból sem a torkomat és akkor nyomom be akkor nincs ez az érzés. Lehet ez normális, sorry.


Illetve a levegő kifújásakkor egy minimális sípoló hangom van, de nem asztmás sípolás mert az orvos meghalgatott, mondta tiszta a a tüdő és nincs sípolás, viszont én hallom, ahogy fújom ki a levegőt olyan sípolónak nevezhető hangot adok ki mint amikor az orrunk sípol mert rossz helyen van egy váladék. Fontos, hogy ha az orromon veszem a levegőt akkor ez nincsen, csakha a számon kifújáskor és akkor is nagyon halkan, teljes csendkor hallható.


Egyik nap egy nagyobb herákoláskor feljött egy váladékgombóc is.


2 hete tart, orvosnál voltam, azt mondta nem kell antibiotikum, magától gyúgyul.



dec. 2. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:

2 hónapja pedig lázas voltam, megfázásom volt, vírustól, közben volt egy fülkürthurut szövődménye.


Érdekesség hogy az összes tünet, fül és a többi eltelte után jött ez ki, azaz volt egy nagyobb szünet és csak úgy a semmiből.

dec. 2. 21:25
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még, hogy nem mindig, de amikor ezek a tünetek vannak akkor amikor beszélek néha elakad a beszéd, majd nyelek egyet és utána megint minden jó egy darabig. De ez sem mindig van, 70%-ban egész nap nincs.
dec. 2. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké kedves kérdező megirtam mi a problémád erre kitöröltetted, tudod ki segitsen ezek után!! Senki!
dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, nem én töröltem hanem egy moderátor mert ezt az usa, orosz hülyeséget még ő sem bírta.
dec. 3. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Na! megoldódott?
dec. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!