Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az epilepszia halálos betegség?

Az epilepszia halálos betegség?

Figyelt kérdés

dec. 4. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem, csak nagyon de nagyon elenyésző esetben tud az lenni.
dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószinű
dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Az élet vezet a legbiztosabban a halálhoz.
dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy grand mal rohamkor úgy esel el, hogy a fejed mondjuk bevered valami éles dologba és megreped a koponyád és elvérzel, akkor igen, lehet halálos. Vagy ha az utcán sötétben (mint nekem) jön a roham és nem talál meg senki ezekben a hideg időkben, akkor is lehet halálos. Egyébként nem az .
dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amint 4-es írja, olyan haláleset érhet utol epilepszia kapcsán, mint bármelyik embert: ütés, vágás, baleset, égési sérülés...stb.

Mindez megeshet egészséges, vagy egyéb betegséggel élő akárkivel is.

Amit a beteg mellett lévő "segítő" kiküszöbölhet, az pl., hogy amíg nem tért magához az illető, addig nem itatja meg, vigyáz, hogy nyálba, hányásba ne fulladjon meg, ne üsse be magát...

dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hánytam a nagyrohamoknàl, a szám sem habzott, csak jól összevertem magam ahogy elestem.
dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!