Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedés fiatalon?...

Végbélrepedés fiatalon? Mennyi időt gyógyult?

Figyelt kérdés
Júliusban műtöttek vakbélgyulladással, hirtelen, jobb oldali hasi fájdalommal kerültem be a sürgősségire, megtapogattak, vért vettek és éjjel megműtöttek, már azelőtt voltak emésztési gondjaim, nem komoly, de nem mentem orvoshoz. Elég nehezen épültem fel, nehezen tudtam normálisan járni. Wczéssel nem volt gond. Kb 1 hónappal a műtét után olyan székrekedésem lett, hogy nem tudom mihez hasonlítani, annyira megnehezítette azt a 2-3 napot, valszeg akkor repedhetett meg a végbelem. Mikor a végére értem a székrekedésnek, megkönnyebbültem, de fájdalmat éreztem ott, mintha megsérült volna, de kb 1 hét alatt elmúlt. Aztán később megint előjött a fájdalom/székrekedés kombó, hasi görcsök, fájdalom. Elmentem gasztroenterológushoz, helikobakterium pylori lett megállapítva vérből, illetve sűrű epe, vesén só, de semmi komoly. Be is szedtem a gyógyszereket, egy ideig jó is volt, majd megint kezdődtek az emésztési gondok. Odáig jutottam, hogy nagyon fájt a végnelem a nem megfelelő székletnek köszönhetően és végül elmentem proktológushoz, aki repedést és egy kis belső aranyeret talált.

dec. 15. 11:13
1 2
 11/13 qborka ***** válasza:
Jobbulást Nektek 🙏
dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Köszönöm szépen :) mindenkinek jó egészséget kívánok és aki hasonló dolog miatt van itt annak úgyszintén jobbulást
dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ohh :( nagyon sajnálom, szerintem nekem is ban reflux, csak mèg nincs megàllapítva, mert folyamatosan èg a gyomrom is mellette. De lehet ez is az, amit írsz, èn is már mindent belegondolok, hogy mennyi bajom van. Igen, csak ez segíthet, ha lekötöd magad. De repedèssel nem szabad súlyokat emelni, legalàbbis nekem ezt mondtàk. Kitartàst neked is! Remèlem csak egy rossz időszak ez nekünk.
dec. 17. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!