Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez covid lehet?

Ez covid lehet?

Figyelt kérdés
Az egész egy influenzával kezdődött, aztán pár órával utána lázas lettem. Nagyon rosszul voltam aznap, nagyon fájt a fejem. Másnap már nem voltam lázas csak köhög templom, fájt a torkom, és folyott nagyon az orrom. Ez ment még egy hétig. Utána még mindig nem múlt el a másik héten egész végig, viszont elő jött egy másik probléma nagyon el kezdett fájni a combom de úgy mint amikor influenzás vagy és fáj mindened, na úgy fájt. Ilyen ízületi fájdalom. És ez még mindig tart. De olvastam sokan hogy betegek és azt írták hogy ez a mostani vírus az ízületekre megy nagyon.

dec. 17. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem pár napos volt csak és alig volt tünet.
dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Teszt kellett volna. Ez alapjan barmelyik. Fejfajas covidra jellemzo, de ha neked faj maskor is, szinten nem csak az.
dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem mindegy? Influenza, majd elmúlik.
dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,tudatlanság.
dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elhinni mindenféle vírusrettegő hülyeséget.Oltott vagy?
dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

5.

Te pedig hülye-e vagy?

dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
6,ok,konteósom.
dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig megy a nagy COVID fosás meg pénzkidobás tesztre? Ébresztő. A COVID már csak egy szezonális influenza, a WHo is hangsúlyozza, elég már, el kell engedni. Maradj otthon, kúráld magad, ugyanúgy mint a COVID előtt az influenzával meg a náthávak, gyógyítsd magad (vitaminok, meleg tea, pihenés, aspirin vagy fájdalom/lázalomcsillapító) és majd elmúlik.
dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8,hát,azért a Who is kezdi mikrózni a covidot.Rettegni kell,mert másképp nem lehet elszedni a balek adófizető pénzét.Ha meg meghalnak páran,akkor az biztos nem a kotyvaléktól van,állítják ők és hasznos híveik.
dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!