Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi fájdalom? Fordult elő...

Hasi fájdalom? Fordult elő már mással is ilyen?

Figyelt kérdés
Erős köldök körüli fájdalmaim voltak, amik közel 4 órán keresztül tartottak. Természetesen 2 óra szenvedés után elmentem az orvoshoz, ahol laborvizsgálatot és fizikai vizsgálatot is végzett az orvos, amiből kiderült, hogy a fehérvérsejt számom mérsékelten emelkedett, a crp viszont rendben van, ami annak tudható be, hogy pár napja már benne vagyok egy felsőlégúti vírusban. Az orvos azt mondta, hogy a hasam piha tapintatú, nem fájdalmas nyomásra azokon a pontokon ahol bizonyos betegségeknél (pl. vakbélgyulladás) kellene fájnia. Diétát javasolt és azt, hogy mindenképp pihenjek, mert mivel a vérképem rendben van a fvs-en kívül, semmi nem utal komolyabb dologra, így valószínűleg ez a felsőlégúti dolog mehetett rá a bélrendszeremre. Most már egy nappal később vagyok, tudok enni, persze módjával, semmi tünetem nincsen, csak ott maradt egy izomfájdalom szerű trauma ahol sokáig görcsölt, de ha nem mozgolódok akkor nem érzem azt sem. Plusz mára már mozgásra is enyhült kicsit.

dec. 18. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beszorult a gáz.
dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sssaszem ***** válasza:
52%
Kedves Kérdező! Jaj jobbulást kívánok. Hogy vagy azóta?
dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta rendben vagyok köszönöm. Igazából csak hirtelen mozdulatoknál meg ha megerőltetem akkor érzem a hasamban a fájdalom helyén, hogy van még egy kis kellemetlenség, ilyen trauma szerű. Hála istennek tudok enni már meg kívánom is, semmi más tünetem nincs. A felsőlégúti betegségem van még meg sajnos.
dec. 18. 23:51
 4/5 Sssaszem ***** válasza:
OH, szegény, jobbulást kívánok.
dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet epe
dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!