Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél repedés nektek mennyi...

Végbél repedés nektek mennyi idő alatt gyógyult teljesen be?

Figyelt kérdés
Sziasztok nektek mennyi időbe telet? Már kikészit, szörnyű ez az ördögi kör. Valami bevált praktikátok van? Valamint az lenne a kérdésem, lehet így nagyobb súlyt emelni?

dec. 19. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem fájt, az volt a kellemetlen, hogy minden wc-zésnél vérzett és szúrt, volt hogy nagyon durván. De utána elmúlt a fájdalom. Csak paràztam, nehogy legyen valami következménye az egészségemre nézve.

Lenmagolajat reggelente veszek be egy evőkanàllal.

Lehet nem mindegy milyen probiotikumot szedsz, te melyik fajtàt szeded?

jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megrendeltem most a lenmagolajat ès a probiotikumot is, amelyiket ajànlottad, amúgy is szoktam onnan rendelni, úgyhogy kipróbálom. Remènykedem. Eddig màr többfèlèt is használtam, mint a linex vagy probiz, amelyeket az orvos írt mèg fel koràbban.
jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Javult a helyzet utolsó?:)
jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egy jobb fázisban vagyok, úgy mondanàm, csak reménykedni tudok, hogy hosszútávon.
jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!