Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem kapok levegőt mostanában,...

Nem kapok levegőt mostanában, nagyon zavar, állandóan fulladok. 1 kört nem tudok kifulladás nélkül futni, felérek a lépcsőre ugy érzem mintha 12 km futottam volna kb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig itthon sokat edzek, mindig is sportoltam, de egyre roszabbul kapom a levegőt. Mondjuk néha cigizek 2-3 hetente 1 szálat szívok, de attól nem kaphatok ilyen szarul levegőt.

dec. 21. 13:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
dec. 21. 14:04
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Holtás megvolt?
dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Volt 2.
dec. 21. 14:06
 4/18 A kérdező kommentje:
Még 3 éve
dec. 21. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Na,ez az oka.Persze most mindenki szét fog szedni ezért,mert szerintük biztos,hogy nem attól van.Én a helyedben megvizsgáltatnám a keringést,szívet,tüdőt.Fiatalok esnek össze és halnak meg.Ez nem normális.
dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

#5 Igen, szétszedünk, mert egyrészt fixen állítasz valamit, amiről semmit nem tudsz, másrészt hazudsz. Erre mit lehet mondani? Fehér Miklós neve pl mond valamit? Ő is az oltástól halt meg fiatalon sportoló létére 2004-ben?

Mert ti úgy tesztek, mintha nem létezett volna eddig betegség/halál. Nos, de, és egyáltalán nem esik össze több fiatal, mint ahogyan te állítod.


Kérdező!

Erre nem lehet mit mondani, túl sok oka lehet, el kellene menned orvoshoz, lehet nem kevés idő lesz kinyomozni mi a gond.

dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Ezt soha senki nem tudja bebizonyítani, hogy az oltástól lett e baja évek múltán.

Attól az egy szál cigitől biztos nem fulladsz és az se biztos, hogy tüdő.

Lehet szív is akár,vagy ha híztál pár kilót.

dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos az orvosom is elmondta hogy ezekért minden bizonnyal a pfizer felel. Sajnos sok ember esetében elég durva problémákat okoz, de hivatalosan nem mondhatják.
dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok és 50 kg nem híztam.
dec. 21. 16:42
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Meg is jöttek az oltásmániások,mondtam,lehülyéznek,lehazugoznak,bizonyítani semmit sem tudnak,de ők a nagy vírusprofesszorok.
dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!