Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én látom úgy, hogy...

Csak én látom úgy, hogy manapság egyre gyorsabban öregszenek az emberek? Illetve eléggé beesett az arca mindenkinek, nem látok egészséges hízást sem, a fiatalok is nagyon nyeszlettek. Régen nem ilyen volt.

Figyelt kérdés
dec. 22. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is ezt látom! Scherer Petin például iszonyatosan látszik!
dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Régen nem ilyen volt.

Csak ha nem vetted volna észre, irtózatosan megváltozott azóta minden. Főleg az ország gazdasága.

Ez elegendően rányomja a bélyeget az emberekre.

Robotolnak éhbérért, fáradtak, frusztráltak, nincs életük, nincs szabad idöre pénz. A fáradtság meg a pénztelenség miatt van ennyi embernek beesve az arca.

dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Meg a rossz életmóddal kompenzálnak, az meg nem emeli őket, csak még mélyebbre taszítja.
dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én magamon is tapasztalom sajnos! De igen ez a kilátástalanság , a sok csalódás azert rátudja nyomni az emberre a bélyeget sajnos :(
dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
én 31 vagyok de még mindig el szokták kérni tőlem a személyimet
dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg a dagadt a sok. Nem zárnám ki azt sem, hogy a kérdező is ilyen gömbölyded fajta és neki mindenki nyeszlett, aki legalább nem 90 kiló.
dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A magyarok emberek többsége szövegelésen, nagyképűsködésen kívül semmire nem képes, ez látszik az ország állapotán, de az is, ahogy a többség kinéz.


Lusták, tájékozatlanok, folyton kifogásokat keresnek, na ezért néz ki az átlag magyar úgy, ahogy.

Természetesen senkinek sincs ideje pénze a normális kajákra, hát hogyne. Az átlag magyar zabálja a péksütit fehér kenyeret, issza a kólát, energiaitalt, azért néz ki borzasztóan.

És igen, sztem ez az oka annak is, hogy a legtöbb magyar jóval többnek néz ki a koránál. A férfiak sem semmik, de én pl. mindig meglepődök azon, hogy 28-nak kinéző nőről kiderül, hogy 36 éves.

jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!