Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak hogy ne kapjam...

Mit csináljak hogy ne kapjam el anyamtol a betegséget? Nem akarok àgyat nyomni hetekig. És nem akarok rosszul lenni.

Figyelt kérdés
Anyám lázas és fáj a torka 2 napja. Én voltam a közelébe a szobaba igaz nem sokat de megis voltam. És eddig nem éreztem semmit most fél órája olyan levert vagyok ,fàzok pedig be van fűtve. Torkom nem fáj és amúgy nem vagyok rosszul csak olyan betegség kezdődő àllapotot érzek mégis. Sok c vitamint és fokhagymát eszek mindig járok szoliba is ami vírus ölo .Nem értem hogy most akkor elkaptam?

jan. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Egészség kategóriát.
jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy még meg tudom előzni valahogy a betegséget?
jan. 13. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szájmaszk és gyakori szellőztetés. Ha lehet, ne legyetek egy légtérben, ne egyetek együtt.
jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd gyakran a közösen használt felületeket, pl. wc ajtó, wc deszka, csap és feküdj le időben aludni, hogyha kicsit elkaptad, akkor az immunrendszered erősen tudjon ellene fellépni.
jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez nem bemeseles, akkor most mar elkaptad. De pl a mostani covidtol borzalmasan voltunk, de az otodik napon total elmult.
jan. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Ne elkerülni akard, hanem legyőzni.
jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!