Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Múlt hónapban IR és PCOS...

Múlt hónapban IR és PCOS betegséget állapították meg. Diétát kell tartanom de igazából nekem sosem ment csak az éheztetés. Most zsír égetőt akarok venni de nem tudom hogy Letrox és Merckformin XR 1000mg mellé szedhető e zsírégető??

Figyelt kérdés
Persze a mozgás és a megfelelő étkezés elengedhetetlen. Szerintetek??

#diéta #PCOS #pajzsmirigy #Merckorfim XR #Zsírégető Tab.
2023. jan. 20. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Merckformin XR mellett 3 hónap alatt szép lassan 10 kilót fogytam lassú felszívódású szénhidrát diétával. Semmilyen zsírégető fszságot nem szedtem mellé. Ha a koleszterined is magas, egyél zabkorpát rendszeresen. Segíti a csökkenést.
2023. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedj ilyeneket, adj időt a szervezetednek. Az IR diétának nem az éhezésről kell szólnia. Iktass ki minden cukrot, fehér lisztet és egyél 3 óránként keveset. Szerintem kezdésnek ez is jó, és aztán elkezdheted számolgatni.
2023. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!