Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyulladt pikkelysömör fejbör...

Gyulladt pikkelysömör fejbör hajhullás megállítható?

Figyelt kérdés

Hajhullàs miatt mentem bőrgyògyàszhoz. Aki megàllapìtotta hogy bevan gyulladva a fejbőröm valamint sebes is ès pikkelysömör sajnos. Elfog mulni a hajhullàs az orvos àlltal ìrt szerek mellett?

Mert minden hajmosàs kinszenvedès.



#pikkelysömör #kopaszodás #fejbőr #gyulladtfejbőr #megállahajhullàs
febr. 3. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pikkelysömörös fejbőröm van. Nekem doki írt ki diprosalic oldatot ami ideig óráig csillapította a viszketést, különben véresre vakartam.

Aztán el kezdtem kisérletezni. Baba mandulaolajos sampon, aztán a kókuszolajos. Elmúlt a gyulladás, de megmaradtak a hámló részek. Ezután találtam rá a head&shoulders dermaxpro hidratáló samponjára. Szinte tünetmentes vagyok. Nem viszket, és már csak egy kis körömnyi részen van. Pedig majdnem 15 évig szenvedtem tőle.


Annyit megkérdezhetek, hogy milyen sampont használtál mikor kijött a sömör?

febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű a hajhullás is ettől van? Sajnos tapasztalatlan vagyok ilyen téren es nagyon megrèmültem a hajhullàs miatt...
febr. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!