Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

2 eve kezdododtt az egesz igazabol,

Elosszor meg csak az volt hogy nagyon surun fajt a fejem, jellemzoen a halantek, es a szem kornyeken. Ezt egesz evben, telen, nyaron, kb 2-3 naponta. Probaltam sok gyogyszert, egyiksem huzza le a a fajdalmat. Napkozben, iszom, eszem eleget, kepernyot nm nezek tul sokat, szval ezek miatt nm fajhat. Az utobbi idoben, kb 6 honapja tarsult a fejfajashoz sokszor jelentkezo szedules ha hirtelen mozdulok, vagy tul sokaig vagyok 1 helyben, emellett eszrevettem hogy romlott a latasom is, ami azert furcsa nekem mert ahogy mar irtam nem nezem sokat a kepernyot 1 nap, messzebbre mar nem latok ugy mint eddig, kortarsaim siman kiolvassak azt ami nekem mar homalyos. Illetve az elmult idoben sokszor tapasztalok a torkomnal szuro, kaparo kellemetlen erzest.

Az esetek tobbsegeben mindig faradt vagyok, nagyon nehezem pihenem ki magam. Eddzem, es sportolok is, sokszor faj a nyakam, es a kornyeke is amire idaig nm talaltam indokot.


Nagyjabol most osszeszedtem amiket tapasztalok, vannak meg kisebb dolgok is amik ritkabban vannak, de amiket fent említettem eleg surun es shokszor, ezekkozul is kiemelnem a fejfajast.


Nem vagyok egy aggodo tipus, es nm is idegeskedem surun, de azert szeretnem megtudni hogy ezt ki okozhatja.



febr. 19. 20:30
 1/8 anonim válasza:
0%
Szerintem rákos vagy
febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

miért nem vizsgáltattad még ki ha évek/hónapok óta fájdalmaid vannak?

feszítővassal megvernek ha odatolod a képed egy neurológushoz, vagy mi?

eszem megáll

febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg háziorvos? Oké, hogy nem vagy aggódós típus, nem is baj, de ha rég óta zavaró problémáid vannak, amik romlanak is ráadásul, szerintem nem járnál rosszul egy vizsgálattal...
febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 es, ilyet ne irj , megkérlek.
febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1# te egy ritka rosszindulatú ember lehetsz.

Segíteni nem tudok, de szerintem is menj el egy háziorvoshoz inkább. Biztos ami biztos.

febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írd fel egy papírra a panaszaidat, (a kisebbeket is) mert különben felét elfelejted, és menj el a háziorvoshoz. Majd ő tovább küld, ha szükséges.

Látom, hogy nem vagy aggódó, pedig ennyi tünetnél már kellene aggódni, meg orvoshoz menni is.

febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem elsőre egy tök logikusnak tűnő ok ugrott be, szemésznél jártál? Mert simán lehet, hogy szemüveg kell neked és az sokat megmagyarázna.
ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál?
ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!