Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedés(anális fisszúra)...

Máté 1980 kérdése:

Végbélrepedés(anális fisszúra)kinek mivált be van valami bevált praktika amivel tartósan megszűnik?

Figyelt kérdés

2ève küzdök lassan vele nagyon kevés ideig szokott elmúlni a fájdalom.Székelés után általában egésznap 5-8óráig fáj még, nem bírok ülni egy utazásra nemtudok elmenni szinte mert 5perc ülés után fel kell álljak,székletet rendeztem iszom elég folyadékot(vizet), nem eszek péksüteményt,sok rostot fogyasztok mégsem múlik el.Egy helyen van végbélrepedésem kb 4-5mm,

Doxiproct Plus Om kenőcsöt kaptam abból már kb 15tubust elhasználtam,mellette még pluszba sudocremmel kenegetem székelés után kívülről,kaptam szteroidos kúpot 2héten keresztül napi2x azután egy hétig kb jó volt.Kinek mi segített akinek volt már ilyen mivált be,tartósan elmúlt?

Úgy nézki bevállalom a műtétet akinek volt már ilyen írna róla pár sort milyen volt, mennyi volt a gyógyulási idő,volt-e valami mellékhatása,igaz-e,hogy utánna lehet záróizom probléma ami vissza fordídhatatlan szövődmény,illetve hol csinálták a műtétet,és mennyi ideig szüntek meg a panaszok?



#végbél #anális fisszúra #végbélrepdés
febr. 20. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom közhely, de stresszel hogy állsz?
febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kamillából főzők egy teát erőset kb 2-dl vízbe 6-filter vagy egy marék kamilla ez bele egy lavórba hozzá annyi víz ami egy ülőfürdőhöz elég de ez csak wc-éz és után , majd natúr boltban kapható kamilla-krém kenőcs 500-ft .Őt érdemes wc után a fürdő után kenni plusz fürdés után éjszakára is érdemes kenni 1-hét után már nem kell fájnia . Tartod a szériát akkor nem kell műteni az enyém szabályosan meggyógyult ezután a tortúra után .
febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Talán nem kellett volna annyi férfi análszex. A végén már a kakit sem tudod tartani.
febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem pont repedésem, de hasonló problémám van már lassan 2 éve nekem is. És tudd, hogy abszolút átérzem a helyzeted és a szenvedésed. Nekem se vált be a gyógyszeres kezelés, pedig vagy 20 felé dolgot próbáltunk a dokikkal, úgyhogy hamarosan jön a műtét, ami reményeim szerint megoldja a problémát.

Azt tudom ajánlani, hogy mutasd meg esetleg egy másik dokinak, hátha ő tud ajánlani még valami kezelési alternatívát, amit még nem próbáltál. Ha végül műtétre kerül a sor, szorítok nagyon!🤞

febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak annyi a különbség, hogy nekem kb “csak” 7 hónapja tart. Rettenetes szenvedtem tőle, sokáig járni alig bírtam, wczés kegyetlen volt. Én is nagyjából rendeztem a székletem, de egy random székrekedés mindent tönkre tesz. Ma is ez történt pont. Amúgy ami nekem segített az a séta, napi 30 perc hosszútávon, illetve a Biyovis aktív balzsam, amit kúppal vittem be. Nem is kell mondanom, hogy megszámlálhatatlan mennyiségű kúpot elhasználtam màr, de sztem az is csak rontott a helyzeten. A detralexet szedem hónapok óta, így talán nem kerülök mélypontra, de így is eléggé fáj. Aloe gélt is iszom az emésztésem támogatására. Én is a műtéten gondolkozom erősen. Neked már volt tükrözésed? Én 23 lány vagyok.
márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!