Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hanyas ellen van valami praktika?

Hanyas ellen van valami praktika?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik gyerek hanyt fel napot. Ma a parom dobta ki este a taccsot. Nem.tudom, hogy virus e vagy csak osszeettek vmit. De rettegek, hogy mikor jovok en. El nem tudom mondani mennyire gyulolok hanyni. Belolem egyszerre akar tavozninau egesz tartalom. Olyan olyankor mintha szet akarna robbanni a nyelocsovem. Az utobbi 16 evben egyszer hanytam csak. Tehat nagy trauma szamomra.
dec. 24. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Az ötös és hatos ellen tudok módszert, az jó?
dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha jól tudom, a szénsavas italok, pl a kóla segít a hányinger ellen.
dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kóla inkább a rehidratálásban segít a cukor tartalma miatt, de az már csak utólag :) (állítólag amúgy arra se a legjobb választás, arra vannak vízben oldható porok amit hányás után szerintem senki se képes meginni, pl narancs ízben...)
dec. 24. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hányinger csillapítók, de az igazság az, hogyha benyelsz egy olyan vírust, akkor hányni fogsz...és jobb is túlesni rajta.

Én am pl szeretek hányni. Na most nem úgy értem...de a brutális kínzó hányingernek az szokott véget vetni legalább egy kis időre, így számomra inkább megváltás, bár az az 1-2 perc valóban kellemetlen.

dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jah, valszeg csak kétségbeesésemben írtam ki a kérdést.

Azért van még esély, hogy nem kaptam el, vagy nem lesz hányás. Bízzunk benne. Párom lefeküdt, kicsit megnyugodtam, a gyomrom kicsit fájdogál, de most épp nem annyira gáz.


Kellemetlen, hogy uzsonnára popcorn-t ettünk. Az nem kellemes ha kijön.

Lefekszem azt hiszem én is, reméljük a legjobbakat.

dec. 24. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolunk, hogy ne legyen baj!
dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi.
dec. 24. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

“ El nem tudom mondani mennyire gyulolok hanyni”

Tényleg? Ez fura, mások imádják.


Hányás ellen B6 vitamin segít nagyon sokat, de ha épp hánysz, akkor az csak vénásan működik, ahhoz pedig orvos kell, h beadja.

dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Senki se mondta, hogy masnak kellemes, de nem mindenki retteg tole ennyire szerintem.


Kozben tulvagyok az elso adagon...

Tapaszalataim alapjan meg lesz 1-2 kor.


Ez van.(amugy azt olvasom, hogy a b6 nem jo hanyas ellen, vagyis nem bizonyitott a hatasa)

dec. 24. 23:25
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 mikor elkaptam a calici vírust, akkor úgy hánytam, h megittam 1 korty vizet, majd hidegen jött is vissza. Háziorvos adott b6 vitamin injekciót. Fél óra múlva már simán ittam, estére ettem is. Nem tudom hol olvastad, de nem jó infót írtak.
dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!