Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart a hasmenés?

Meddig tart a hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban már írtam ki kérdést és nagyon hasznos tanácsokat kaptam. Nagyon köszii!

Csak azt szeretném kerdezni, hogy kiderült glutén érzékeny vagyok. Kb 5 napja már egyàltalán nem eszek glutént. Mikor szűnik meg a reggeli hasmenés?

Légyszi ne vicceljétek el, mert elég kellemetlen. Tapasztalatok alapján hasznos tanacsokat, válaszolat várok.

Tudom ez mindenkinél más és más tüneteket okoz, de ha hasonló cipőbe járt valaki kérem segítene?

Dokitól is próbáltam informálódni, de azt mondta majd egyszer jobb lesz...XD



#hasmenés #Cöliakia
febr. 25. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idővel.
febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Akkor bízhatok benne, hogy egyszer jobb lesz? Nem marad így örökre?

febr. 25. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínüleg nem.

De idő kell a szervezetnek, hogy kiürüljön belőle a káros anyag.

Tartsd be azt az étkezést amit ajánlanak és helyre fog állni a rendszer.

febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm!🙂

Nagyon odafigyelek, hogy véletlen se egyek semmi olyat, ami akár érintkezhetett is gluténnal. Bízom benne, hogy azért minél hamarabb elmúlik.

febr. 25. 11:33
 5/6 anonim válasza:
szia! nekem is a hasmenés volt az egyik legfőbb tünetem, szerintem az első 1 hétben nem éreztem semmit változást a diéta elkezdése után de most igy 3. hétre egyszer se ment a hasam már. Milyen egyéb tüneteid vannak vagy ez hogy jelentkezett?
márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!🙂


Hát nekem ezenkívül van még puffadás, hasi fàjdalom, elég hangos is a hasam. Vilàgos széklet, van hogy nagyon híg, van, hogy laza. Hajhullás, fogyás.

Azt mondta az orvos, hogy glutén mellett még lehet, hogy SIBO is van.

Kb semmilyen gyümölcsöt se tudok megenni, mert felpuffadok, se édességet, se zöldséget.

Szóval szerintem SIBO is. De mióta glutént nem eszek legalább gyomorgörcsöm az nincs. Kb másfél hete kezdtem a diétát.

Őrületbe megyek màr ettől ..

márc. 3. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!