Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős szívdobogás a nap 24...

Erős szívdobogás a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

Sziasztok kB másfél hónapja szorongással, erős stresszel, pánikrohamokkal küszködök.

Voltam vérvételen, kardiológián minden negatív.

Viszont én éjjel nappal érzem, hogy dobog a szívem, és én úgy tudom, hogy átlag ember nem érzi a pulzusát.

Kardiológián ultrahangon annyi volt hogy mitrális billentyű kissé lazább echodensebb. De azt mondta az orvos, hogy ezzel nem kell foglalkozni. De ez okozná az egész napos szívdobogásérzést?

Vagy pedig a 0-24es szorongás, feszültség?

Még annyi, hogy már reggel arra kelek, hogy erősen dobog a szívem, aztán mikor kikelek az ágyból a pulzusom felmegy 130-40re és úgy marad egy ideig.



#stressz #szorongás #szívdobogás #Szapora szívverés felkeléskor #Mitrális billenytű
márc. 3. 13:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A sürgősségin is megnézték a kardiológiai vizsgálatomat és azt írták le, hogy, a kardiológiai vizsgálaton semmi érdemleges nincs.
márc. 3. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!