Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hülye kérdés de érdekel. A...

Hülye kérdés de érdekel. A jóval testesebb, duci embereknek van emésztési problémájuk?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de általában akinek emésztési problémája van, az fogy sokat.

márc. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kover voltam, aztan lefogytam.

Nem volt soha emesztesi problemam, azert hiztam el, mert zabaltam es keveset mozogtam :D

Es azert fogytam le, mert elkezdtem szamolni a kaloriakat es deficitbe kerultem.

márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem hülye kérdés, és igen, a kövér embereknek is lehetnek emésztési problémáik. Lehet, hogy épp egészségügyi okokból híztak meg, vagy egyszerűen nem zavarja őket a sok evésben az emésztési probléma, vagy akár gyógyszer mellékhatás is okozhat hízást.

Hajlamosak azt hinni az emberek, hogy aki beteg, akinek problémája van, az lefogy. De ez nem így van. Sajnos sokszor vezetnek a betegségek, egészségi problémák hízáshoz. Bizonyos szempontból ez még rosszabb, mert kevésbé feltételezik az illetőről, hogy baja van, hibáztatják, sztereotípiákkal szembesül.

márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Inkább pajzsmirigy alulműködésük.
márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van vagy nincs. Àltalában azért egy nagyon elhízott ember étrendjére nem a magas rostbevitel a jellemző, de találkoztam már ilyennel is.
márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
50/50 ugyanannyira lehet,mint amennyire nem.
márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!