Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális? Lágy, világos...

Ez normális? Lágy, világos széklet? Többi részlet lenn.

Figyelt kérdés
Már majdnem két hete nagyon lágy, világos színű a székletem. Először azt hittem hogy valami étel miatt van szóval nem kezdtem el diétázni. Eközben melóztam meg suliba is jártam viszont egyik nap rendesen hasmenésem lett. Azóta szedtem gyógyszert meg diétáztam is. Addig diétáztam amíg szilárd nem lett a széklet. Tegnap így hetek óta először ettem normálisan. Viszont ma megint lágy székletem volt és már vagy kétszer voltam wcén. Emellett az elmúlt napokban sokszor éreztem magam gyengének, meg hogy szédelgek. Viszont ezt arra tudtam be hogy ugye nem ettem annyira változatosan és így legyengültem. Amit még talán érdemes megemlíteni, hogy hajlamos vagyok a szorongásra és a február egy lelkileg megterhelő időszak volt, lehetséges hogy attól alakult ez ki?

márc. 7. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a világos a barna valamelyik árnyalatát jelenti, akkor normális. A lágy is lehet normális, bár nem tudni, hogy pontosan mit jelent nálad a lágy. Vízszerű, olyan mintha egy tál műzli ömlene a wc-be. Vagy henger alakja van csak nem kemêny? Ha vízszerű vagy kása szerű, napi háromnál több és 3-4 nap után is fenáll, akkor szólj az orvosnak...Lehetséges.
márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!