Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy a fenébe nem vették...

Hogy a fenébe nem vették észre hogy nem pszichés hanem más a probléma?

Figyelt kérdés
2022 nyarán kerültem kórházba 16-7 évesen pszichózis tünetekkel.Skizofréniára gondoltak,meg is volt hozzá minden nagyjából.rengeteg gyógyszert szedtem,csak aludtam hetekig!Illetve csak felügyelet mellett "létezhettem" meg volt figyelve kamerával a szobám,wc-re is csak kísérettel.De nem bizonyosodott be ezért rámhúzták a szorongásos depresszió diagnózisát(igen a szorongás az igaz)Ezek mellett természetesen folyamatosan megfigyeltek,vérvételek is voltak stb.Sokszor vettek vért ezért nem értem miért nem vették észre a pajzsmirigy alulműködést pl.Illetve még sorolhatnám.Idén elégeltem meg a testi tüneteket és orvoshoz mentem,aki PCOS-t,és IR-t állapított meg.És pajzsmirigy alulműködést.(ami okozhat depressziót)Vagyis ha elkezdődik a kezelés rendben leszek és a semmi miatt szenvedtem ennyit 2 évig
márc. 17. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

"PCOS-t,és IR-t állapított meg.És pajzsmirigy alulműködést.(ami okozhat depressziót)"


Depressziót igen, de nem skizofrén tüneteket. Kicsit más ám a kettő.


"Skizofréniára gondoltak,meg is volt hozzá minden nagyjából"


Akkor mi a kérdés? Diagnosztizáltak. Pont. Értem, hogy te okosabb akarsz lenni, mint az orvosok, de ez nem így megy. Ha skizofrén tüneteket produkáltál, akkor nem sima depresszióról beszélünk. Depressziós ember meg nincs 0-24 megfigyelve..

márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az,hiába voltak más tünetek is de mégse találtak mást depresszión kívül.
márc. 17. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Át kell tanulmányozni a rendszeresen elvégzett laboreredményeket. Ha azokból egyértelmű a pajzsmirigy alulműködés, akkor meg lehet fontolni az egészségügyi intézmények beperlésének lehetőségét.
márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!