Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kis túlreagálás vagy pszichés...

Kis túlreagálás vagy pszichés probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20 éves fiatal férfi vagyok.

Kb 1-2 éve kezdődött egy olyan,hogy hirtelen elkezdett összevissza kalimpálni a szívem és halálfélelmem volt.Ez volt az első ilyen eset és utána volt még 1-2 ilyen.

Utána már olyan "rohamok"(ha lehet így nevezni) kaptak el,hogy minden kis fájdalomra azt hittem,hogy komoly bajom van. Pl: Elkezdett kicsit szúrni a bal kezem én meg egyből azt hittem,hogy szívrohamom lesz.Akkor is halálfélelmem volt. Azóta akármim fáj, mindig az jön elő,hogy meg fogok halni.Legtöbbször akkor kapnak el ezek,ha egyedül vagyok egy helységben.Azóta van,hogy naponta többször de van,hogy 1 hétig nem tör rám semmi.

Itt vagyok 20 éves,idegrendszerem már nincs,és szép lassan felőröl ez az egész.

Aki tud valamit ,hogy milyen szakemberhez,vagy valaki valami megoldást ezekre annak megköszönöm ha leírja.

Aki meg trollkodni vagy el akar hordani mindenfélének,annak meg csak gratulálni tudok-



2020. nov. 19. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pánikbetegség, valószínűleg. pszichológushoz lenne érdemes fordulni, és kideríteni a probléma gyökerét
2020. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az segitett, hogy kikerult az eletem kozeppontjabol az a kerdes hogy “vajon epp mi bajom van”. Massal foglalkoztam, elterelodott a figyelmem, az elejen ugrottam meg a dolgokra, de kesobb mar nem volt idom.
2020. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség. Nem lesz szívrohamod, mert akkor én már 20 éve nem élnék😁. Egy gyakorlott pánikbeteg írta.
2020. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért ez az infó kevés arra, hogy a szervi okokat kizárjuk, menj el orvoshoz.
2020. nov. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orvosnál már voltam
2020. nov. 23. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
és milyen vizsgálatokat végeztek el?
2020. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!