Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több mint egy hete fáj a...

Több mint egy hete fáj a torkom, de az orvos nem ír antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Múlthéten szerdán voltam a háziorvosnál, mert fájt a torkom, azt mondta, hogy piros a torkom, de erre nem kell antibiotikum. Felírt napi 2x1 Cataflamot a fájdalomra és mondta még: orrspray, köptető, C, D vitamin, sok folyadék. Már eltelt egy hét azóta, de még mindig fáj a torkom és ma visszamentem, de megint azt mondta amiket múltkor. Volt 2 éjszaka is, hogy még éjjel is be kellett vennem fájdalomcsillapítót, mert annyira fájt a torkom, hogy felebredtem rá. Azt hittem ír antibiotikumot, hogy már ilyen régóta fáj, hogy ne szenvedjek itt a 4 napos hétvégén majd. Egyébként jó orvos nagyon, volt már régebben, hogy írt antibiotikumot, nem kételkedek a tudásában, csak ilyen még sosem volt, hogy ennyi ideig elhúzódott a dolog. Más volt már így? Mit tehetnék még, hogy előbb meggyógyuljak? Mézes teát iszok mindennap. Egyébként iskolában dolgozok és mondta a doki, hogy lehet több fajta vírus és azért múlik ilyen lassan.

#torokfájás, megfázás, nátha, antibiotikum, vírus,
márc. 27. 10:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, minden nyelés kín szenvedés.
márc. 29. 17:31
 12/13 anonim ***** válasza:

A legjobb módszer, hogy teát kell inni minél forróbban az megöli a torokfájást okozó kórokozókat, minél forróbb annál hatásosabb.


A másik, hogy vegyél propolisz tinktúrát és azzal csepegtessél.

márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Az alkohol is fertőtlenít.
márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!