Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bárki közületek legyőzte az...

Bárki közületek legyőzte az inszomniát/alvásképtelenséget? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi hónapokban sajnos az alvásom teljesen "elromlott". Volt hogy nem tudtam elaludni, de volt olyan is( ez a gyakoribb) hogy hajnalban felekelek és nem tudok visszaaludni.


Legaktívabban 3 hete kezdődött ez, egyszerűen el vagyok keseredve. Ha felkelek hajnalban tudom hogy vége, nem tudok visszaaludni, vagy ha igen akkor kb. 1-2 órával az ébresztő előtt.


Fogalmam sincs mi miatt történik ez most; és attól félek, hogy ez örökké így marad. Mindig olyan voltam akinek az alvásával sosem volt baja. Lefeküdtem, kb 10 perc alatt elaludtam és legközelebb reggel ébredtem. De ilyenre már nem is emlékszem.


Megnyugtatna ha megosztaná velem valaki; hogy hogyan gyógyult ki ebből mi segített. Így kevésbé érezném azt hogy nincs kiút.



ápr. 7. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Kipróbálhatsz mindenféle gyógynövényes cuccot, ilyen-olyan technikát, elmehetsz alváslaborba, de el kell keserítselek, mindezt végig csináltam, majd altatóval távoztam. Ha középkorod végén jársz még inkább menthetetlen a helyzet.
ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok :(
ápr. 7. 14:58
 3/5 anonim válasza:
62%
Lefekvés előtt ne telefonozz,egyél lefekvés előtt kaprot.
ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Stressz. Magas az adrenalin és/vagy a kortizol szinted.

A stresszt, túlpörgést kell csökkenteni, oldani.

ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljesen ugyanígy vagyok és nagyon el vagyok már keseredve… Minden este lefekvés előtt sírok mert előre félek, hogy megint milyen borzalmas lesz majd az éjszaka. Szóval nem vagy ezzel egyedül sajnos. ):

19/N

ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!