Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, aki megküzdött már...

Van olyan, aki megküzdött már az alvásképtelenséggel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem tudok elaludni, olyan érzés, mintha elvesztettem volna az elalvás képességét. Altató segít, de nem szeretnék altatóval élni. Viszont semmi más ezen kívül nem segít, mindent próbáltam már. És, ha nem alszom legalább 6-7 órát, olyan érzésem van, mintha buborékban lenne a fejem. Nem tudok gondolkodni, mintha egy álomban lennék és nem a valóságban. Dolgozni sem tudok, funkcionálni aznap rendesen.

febr. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Igen, én. Kivizsgáltak, próbálkoztak antidepikkel aminek altató hatása is van, semmi siker. Mivel nem tudok létezni 2-3 órás alvással marad az altató, amit utálok.
febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anton Chigurh ***** válasza:
46%

Én is ezzel küzdök, kedves kérdező!


Én sem tudom a megoldást sajnos.


Az én esetemben talán a sok képernyő-bámulás, kockulás tehet róla, és a feszített munkatempó, a több műszakos munkarend, az alvási ciklus felborulása...


Nekem egy kicsit segített a Melatonin nevű készítmény, de még így is vannak esetek, hogy elalszom és elkésem a melóból, mert túl későn tudok elaludni, így kitolódik az a 2-3 óra alvás is..


Talán szakértő tudna rajtunk segíteni....


Kitartást neked!


😓

febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
1-es vagyok...Szomnológus sem tud megoldást ha nem a horkolás a bajod. Tőle kaptam altatót.
febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

ciklikus altato modszer: mirtazapine -> zolpidem -> gerodorm


Mind a 3 kozott 4 nap szunet pl 4 napig mirta kesz, utana zolpidem 4 nap kesz, masnap gerodorm, kesz.


Igy nem szokik hozza szervezeted semmilyen modon. Az adag meg maradhat annyi amennyi.

febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb butaságot...ezt senki ne csinálja!!!
febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!