Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet a sok kávétól magas az...

Lehet a sok kávétól magas az alsóérték?

Figyelt kérdés

Ciki, nem ciki nem vagyok ezzel tisztában, ezért kérdezem meg.Este csengett a fülem már huzamosabb ideje, meg picit rosszul voltam.120/85 mértem, pulzusnak pedig 90-et.

Elég sok KV-t fogyasztok, lehet ez az oka?Mert akkor azonnal abbahagyom ezt a hobbikávézást.

A pulzusom egyébként mindig 80 körül van, már tini korom óta, de mindig azt mondták ez a túlsúlyom számlájára írható, szóval nem kell nagyon aggódni.

Amúgy tornázom és diétásan is eszem, fogytam már több mint 10 kilót, ezért írom a dolgot a KV számlájára.Mit gondoltok?


2013. máj. 23. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a systolét is emeli a kávé ez nem a kávé miatt van
2013. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet a probléma?Valakinek valami ötlet?
2013. máj. 23. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van a kávé,a stressz,a fizikai megterhelés az első(systolés)érteket emeli inkább. De a 120/85 nem magas érték.
2013. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A pulzusszám aggaszt inkább, ami 90.Vagy akkor nincs nagy baj ? :) Tekintek el felette?
2013. máj. 23. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A 90-es pulzusszám mér simán elmegy,100 felett beszélünk tachycardiáról. Ha kávézás után 90 körüli ne foglalkozz vele.A kávé a pulzusszámot tényleg megemeli,de ha ennyire,akkor nincs baj.
2013. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!