Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a cukorbetegség jele?

Ez a cukorbetegség jele?

Figyelt kérdés
16éves PCO szindromás vagyok,inzulinrezisztenciám is van.azt mondták az orvosok hogy diétáznom kell,és mozogni.de az az igazság hogy ez nekem nagyon nem megy.Azt mondták hogy ha nem tartom be 15-20 év múlva cukorbeteg lehetek.Az elmúlt időben elég érdekes tüneteket észleltem magamon;szokatlanul fáradékony vagyok ami eddig nem volt rám jellemző,nagyon sokat pisilek,és nagyon sokat iszom.Anyukámnak nem merek szólni mert akkor nagyon kiakadna,már ígyis nagyon sok pénzt költött a gyógyulásomra és már 2éve folyton járjuk az orvosokat,és nem hiányzik most egy újabb bonyodalom.
2013. jún. 12. 17:44
 1/2 klopusz ***** válasza:

Ha jól tudom, a fokozott vízivás - többek között - a cukorbetegség tünete lehet.

Mindenképpen szólnod kell anyukádnak, ennek utána kell járni. Miért akadna ki? A pénz miatt? Ne haragudj, de ezt nem értem.

Ez nem egy új bonyodalom, hanem egy új tünet, amit mindenképpen elmondanék az orvosnak a helyedben.

2013. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tényleg így szokott kezdődni a cukorbetegség- sajnos. mars orvoshoz.
2013. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!