Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Általában egész nap jó a kedvem,majd kicsattanok,de a barátnőm véleménye roncsolja ezt.Egyedül ő mondja hogy kövér vagyok,hogy csúnya és nincs egyéniségem..stb.Tudom,nem kéne nézni a véleményét,mivel egyedül ő mondja,de nem tudom figyelmen kívül hagyni. Mióta lekövérezett,folyton méricskélem magam,és nem találok magamban jó tulajdonságot se kívül,se belül.Az öngyilkosság is megfordult már a fejemben,hogy mindenkinek jobb lenne ha nem élnék..

Egyébként nagyon jóban vagyok vele,és el is vagyunk egymással,csak ezek a vélemények..



2013. jún. 4. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy depressziós vagy-e, de mindenesetre amit leírtál az lehet egy úgynevezett bipoláris depressziónak is a tünete.

Na meg persze jókora önértékelési zavar.

2013. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen barát az, aki ilyet mondd? Mármint, ha tényleg kövér vagy, azt észrevetted volna, nem most tűnt volna fel...
2013. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyenre nem mondanám hogy barát, neked az barát aki miatt öngyilkos akarsz lenni? Ha meg akkora barát, talán beszélni kéne a fejével hogy mi az amit nem kéne mondania, mert rosszul esik.

Ha egy barát ilyet mond neked, az vagy azért van mert jót akar neked, vagy mert rohadtul nem a barátod.

2013. jún. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam egy hosszú szöveget,de véletlenül kiléptem jajj. :((

Szóval a legjobbarátnőmmel is hasonlóan viselkednek a barátnői , lerondázzák ,ledagadtozzák stb. DE ő már nem veszi magára, nem érdekli a véleményük. A barátnőm egyébként nem ronda és dagadt sem..

Ez nem depresszió, de nagyon érzékeny lelkű lehetsz én úgy gondolom, de lehet hogy rosszul gondolom?:) Meghát a barátnőd így leszól.. elhiszem hogy fáj. DE EMIATT ILYEN GONDOLATAID NE LEGYENEK KÉRLEK, BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY NEM IGAZ AMIT MOND ÉS HOGY SOKAN SZERETNEK TÉGED!! <3

Az is lehet hogy irigy rád, te mit gondolsz?:) Mit gondolsz magadról?:)

HA SZERETNÉL VALAKINEK PANASZKODNI ÉN ITT VAGYOK BÁRMIKOR ÍRHATSZ PRIVIT HA BAJ VAN VAGY HA NINCS AKKOR IS ÉN ELÉG MEGÉRTŐ VAGYOK ÉS SZERETEK MÁSOKKAL LELKIZNI, ÉS ÁLTALÁBAN SEGÍTEK IS RAJTUK. ÉN IS NAGYON SOK MINDEN ROSSZ DOLGON MENTEM ÉS MEGYEK KERESZTÜL, ENGEM IS BÁNTOTTAK ,BÁNTANAK STB. Annyit szeretnék még mondani ,hogy ha ennyire mélyen megsértenek ezek a szavak és ez folytatódik akkor könnyen lehet hogyy depressziós leszel és abból nagyon de nagyon nehéz kijönni, nekem elhiheted. 3-4 éve tart nálam. Borzalmas! Szóval tényleg én örülnék neki ,ha beszélgetnénk szeretek lelkizni másokkal, szeretek másokat meghallgatni. :))

KITARTÁS!:)


15/l

2013. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!