Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy év alatt több mint 13...

Egy év alatt több mint 13 kg-ot híztam! Kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, a TSH értéke több, mint 60 volt. Jelenleg 10. A gyógyszer hatására normalizálódhat a testsúly?

Figyelt kérdés
Természetesen rendszeres mozgás mellett.

2013. aug. 15. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer hatására csak nem szedsz tovább fel +kilókat, már ha nem zabálsz össze vissza. Ha fogyni szeretnél, ugyanúgy kell enned mint egy egészséges, "fogyózó" embernek. A gyógyszertől nem fogsz fogyni.
2013. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mozgással és diétával fogsz tudni lefogyni, a gyógyszer az csak a pajzsmirigyed működését fogja helyreállítani!


28N

2013. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked mennyi idő alatt sikerült 10-re csökkenteni a TSH-dat 60-ról?

Nekem azt mondta a dokim, hogy 3-4 kilót fogyni fogok csak úgy, a többiért meg kell küzdeni, de legalább nem hiábavalók lesznek a diéták! :)

2013. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigy alulműködés következménye az elhízás elleni tehetetlenség!Bármilyen keveset eszel és sokat mozogsz ez nem vezet fogyáshoz.Csernobil óta én 65 kg-ot szedtem fel.Nem a hormon szedése segít, hanem a jód pótlása mérsékli a tüneteket. Lugol jódoldatot itt kapsz: [link]

Ezzel a Lugol jódoldattal még sok más betegséget is megelőzhetsz. Figyelmedbe ajánlom a következö beszélgetéseket: https://www.youtube.com/watch?v=5XzNQQawcE0

https://www.youtube.com/watch?v=Kk-EGsS161s

Azt ne várd, hogy az orvosok az egyszerű és hatásos megoldásokat fogják ajánlani. Az ö protokolljuk ezt nem teszi lehetővé. A világot uraló gyógyszerlobbi korában az üdvözítő megoldás a természetgyógyászatban keresendő. Ha 30 évvel ezelőtt ezek az ismeretek rendelkezésemre álltak volna, akkor én sem híztam volna el. A jódoldat szedése óta a testsúlyom stagnál.

2018. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!