Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia miatti fogyás követke...

Szintiszoli123 kérdése:

Anorexia miatti fogyás következtébem megváltozott pajzsmirígyműködés miyen tüneteket okoz és azok hogyan változnak gyógyszer ill. hízás hatására?

Figyelt kérdés

Tudna valaki írni, akinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata?

Nagyon fontos. Köszönöm előre is.



2013. márc. 18. 09:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, a változás alulműködést jelent, amit hormonkészítmeénnyel kontrolláltunk (25 mikrogramm minden reggel fél éven keresztül). Most fokozatosan elhagytuk a gyógyszert (2 hónapig 25 mikrogramm ment két naponta reggel, most meg 2 hete semmi). Kérdésem, hogy kell-e félni attól, hogy megbolondul a szervezet és attől kezdek hízni.
2013. márc. 18. 10:27
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

Helyedben semmilyen gyógyszert nem szednék! (Gyógyszerek csak a tüneteket kezelik, illetve többet árt mint használ --> összes patikában kapható készítmény méreg! a reptiliánok összeesküvése az emberiség ellen, nem véletlen a kígyó jelkép! Lehet meseszerűnek hangzik, de sajnos igaz, ha nem hiszed járj utánna.)

Ha anorexia után akarsz felépülni/hízni, nagyon vigyázz a mértékletességre. Striás lehet a bőröd, ha hirtelen hízol vissza. Étkezz változatosan, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, ha van rá lehetőséged biot. (Kóla, chip, gumicokor meg hasonló mérgeket kerüld.)

2013. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ÉLn igazából arra lennék kíváncsi, hogy a fokozatosan csökkentett, majd 2 hete teljesen elhagyott pajzsmirígy alulműködést kezelő gyógyszerem bekavarhatott a hormonháztartásomnak úgy, hogy az elmúlt 2 hétben 2 kilót híztam. mérleggel mérem a kaját. Szinte pontosan ugyanannyit ettem és mozogtam. Székletem nem változott. Mi lehet a gond? Hízni akarok, de nem ilyen gyorsan.
2013. márc. 18. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!