Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrák műtétre készülök,...

Gyomorrák műtétre készülök, hogy zajlik ez?

Figyelt kérdés
A műtét utáni tapasztalatok is érdekelnének.

2013. okt. 1. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnállak.Ez az a fajta betegség,melytől mindannyian félünk. A műtét a szegycsont alatt a gyomrodnál történik,elméletileg 15 cm-es metszéssel.majd attol függ mekkora a tumor mérete,a gyomrodat megrezekálja,ami azt jelenti kmetszi a gyomrodbol a daganatos részt,majd összevarja.Persze a gyomrod áttmérője kissebb lesz egy ideig.Az elején pépes üveges trutyónak kinéző tápláló italokat fogsz kapni.Amit a gyomor könnyen emészt.alapjában véve műtét után nem lesz nagy fájdalmad.Hidd el sokat láttam ilyet.Műtét után vagy intenziv,vagy postoperativ örzőben leszel 24 órát megfigyelésre.Aztán osztály.Majd később valamilyen kezelést még kapsz.Valószínű kemotherápiát.Egyre kérlek ne add fel.Tudom könnyű mondani,de hidd el távolbol veled vagyok én is és még sok másik olyan ember,aki tudja mire képes ez a szörnyű betegség.Sok sikert a műtéthez és mégegyszer kitartás.
2013. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is minden jót kívánok, esetleg az orvosodat kérd meg magyarázza el, hogy mi történik majd.
2013. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az együttérzést! Jól esett!
2013. okt. 1. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérd Istent, hogy segítsen!

Ha hiszel a gyógyulásban, MEG FOGSZ GYÓGYULNI! Mindvégig arra koncentrálj, hogy meg fogsz gyógyulni! Nem a műtét gyógyít meg. Te gógyítod meg saját magadat! Azzal, hogy bebeszéled az agyadnak a gyógyulást. Jobbulást és mihamarabbi felépülést kívánok Önnek! Fel fog épülni!

2013. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy? Azóta túlvagy már a műtéten? Nagyon rossz volt? Mihamarabbi gyógyulást kívánok!
2013. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!