Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet leküzdeni ezt a...

Hogyan lehet leküzdeni ezt a fobiát?

Figyelt kérdés

már ugy január-március ota van egy fobiám

régen nem volt még semmi bajom de egyszer ugy döntöt a tanár hogy kimegyünk a margit szigethez tanulni.elfogot vmi olyan mintha nagy nyilt területen rosszul lenék nehezen kaptam levegöt és kicsit szédültem és fájt a szivem is töle(de az a sztress ami emiat van) szoval ez még a mai napig megvan és nem tom mit csináljak nagy nyilt területen mintha rosszul lennék mint a kausztrofobi és mint a tér iszony

hogyan lehet leküzdeni?



2013. okt. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Agorafóbia.
2013. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy lehet leküzdeni? vagy van rá vmi gyógymod?
2013. okt. 15. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer fordult elő, akkor nem komoly. Az igazi agorafóbiás nem mer kimenni az utcára se.
2013. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja látom, hogy a nagy nyílt területen még rossz továbbra is. Kerüld el őket egyszerűen.
2013. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
am hát nem egyszer van mert igazábol minden nap van pesten lakok de itt van nem messze a hösök tere és oda felé menet szokot lenni ha magas helyek mellet megyek el vagy ha nincsa aközelembe semmi akkor leginkább de leakarom küzdeni mert nem tul jo hogy szinte sehova nem tok ugy menni hogy ne lenne pl velencei to(mert osztálykiránduláson is volt és nem volt tul jo érzés hogy csak én nem szorakoztam)
2013. okt. 15. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a sülötössapka segít, és próbálok minél kevesebbet felfelé nézni, pl csillagos ég totál ki tud akasztani... de érdekes mert csak városon bellül zavar a tér, azon kívül meg kimondottan szeretem a szép tájakat
2013. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!