Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszbikussag anyakomplexussal...

Leszbikussag anyakomplexussal vagy ennyire meg nem durva a helyzet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szimpatikusak nekem az idosebb (25 ev koruli nok). Ugy erzem, hogy egyedul veluk lehet normalisan beszelgetni es "lelkitarsat" talalok bennuk. Viszont sokszor az ilyen noert elkezdek rajongani. Ha meglatom dobog a szivem, meg akarok neki felelni, nem akarok neki csalodast okozni, fel akarom hivni magamra a figyelmet, hogy foglalkozzon velem. Viszont, ha baratja/ferje van nincs semmi feltekenyseg, nem vonzodok hozza szexualisan meg semmi. Sok valaszt kaptam mar erre. Van aki szerint normalis, mert kamasz vagyok es peldakepeket keresek akire felnezhetek (tudni kell, hogy altalaban szepek ezek a nok es hasonlitani akarok rajuk kulsoeg ss belsoleg is). Akkor sokan mondtak, hogy elofordul ilyen korbanefele rajongas. Van aki szerint azert van, mert a szuleimmel nem igazan tudom megbeszelni a problemaim, van olyan aki szerint szeretethiany es szeretnem ha vegre valaki figyelne ram. Legtobben ezeket mondtak. A barati korom se az igazi, jo van akivel lehet beszelgetni de nem ugy mint egy idosebb tapasztaltabb emberrel. Es a legtobbjuknek csak a buli, a cigi, a pia es a pasizas a fontos. Na es egyetlen egy ember mondta, hogy marpedig en leszbikus vagyok anyakomplexussal ez annyira megijesztett, hogy azota ezen kattog az agyam es rettentoen felek, hogy mi van ha ez van!?

Na es akkor most irok egy kicsit a fiukrol. Nem voltam meg szerelmes, nem volt meg baratom. Megnezem a helyes fiukat es enis vagyok mar egyre, de sokszor ha megismerek egy pasit, aki bejon es maa s lany tetszik neki vagy biztos leszek benne, hogy az eselyem 0. Akkor mar nem is foglalkozok vele es nem erdekel. De ugy erzem, hogy ha talalnek egy olyan fiut aki nem csak arra megy, hogy lefektessen, nem csak bulizni, inni, cigizni jar. Hanem mindent megtudnek vele beszelni es megerto lenne meg egy par evvel idosebb olyan 17-18 aki kicsit erettebb akkor talan tudnek rajongani erte. Es abszolut vonzonak talalom a ferfi testet. Leirnatok OSZINTEN, hogy mit gondoltok?!

14L


2013. nov. 19. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt is mondtak, hogy kepzeljem el, hogy egy ilyen novel csokolozok. Elkepzeltem es undoritonak tartom. Elkepzeltem fiuval is az meg olyan jonak tunik:)
2013. nov. 19. 19:13
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem te már kiírtad többször is ezt a kérdést. Elég egyértelmű válaszokat is kaptál, vagyis ha nővel nem tudsz elképzelni semmilyen kapcsolatot, sőt ha undorítónak találod még azt is ha megcsókolod, akkor ez csak egy szimpla rajongás. Nem kell többet beleképzelni, nem vagy leszbikus. Na meg az hogy 25 év körüli nők, az még nagyon nem anyakomplexus.
2013. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

valamit így kompenzálsz ami hiányzik a családodból


figyelem, törődés, megértés, biztonságérzet ilyesmi


a leszbikus ember szexuálisan vonzódik és felizgul a nőktöl

2013. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!